Hodnocení obchodu
5,0
Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček.
6689 hodnocení
5
6604x
4
81x
3
1x
2
0x
1
3x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
MP
Marcela Pospíšilová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
7.12.2025
Ano
JP
Jitka Pavlovcová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
6.12.2025
VŠE ok
M
Miroslava Z.
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
6.12.2025
Velmi.
KH
Kristýna Harutjunjan
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
6.12.2025
Vše proběhlo v pořádku a rychle . Doporučuji
ZČ
Zuzana Čečrlová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
6.12.2025
Jsem velmi spokojena. Již potřetí jsem objednala bundu a naprostá spokojenost jak se zbožím tak i komunikací e-shopu
IŘ
Ivana Říhová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
5.12.2025
Velmi pěkná a kvalitní.
VS
Vladislava Sobotová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
4.12.2025
5
KŠ
Kateřina Ševelová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
4.12.2025
Vše super, nádherná a kvalitní bunda.
JR
Jana Rybínová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
4.12.2025
Moc pěkná bunda
ET
Eliška Tesařová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
4.12.2025
v pohodě, skvělé
JD
Jitka Dobiášová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
4.12.2025
Skvělá,teplá bundička,určitě ještě koupím další.
M
Martina
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
3.12.2025
Velká spokojenost. Konečně krásná moderní bunda ve velikosti xl, která mi padne.
JG
Jarmila Gálová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
3.12.2025
Velká spokojenost, bunda je krásná, teplá, přesně jako na obrázku. Velikost podle tabulky také sedí.
I
Ivana
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
3.12.2025
Zatím super, první nákup...
Š
Šárka
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
1.12.2025
Katastrofa, pokud nejste schopni napsat rozměry bundy dva dny, váš obchod je k ničemu. Odkaz u bundy Vám nefunguje. Nekoupim si bundu bez udaných rozměrů.
IN
Ivana Niebauerová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
1.12.2025
Super,krásné zpracování, moc hezký výrobek
ML
Markéta Luňáková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
30.11.2025
Perfektní
JV
Jana Vlašínová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
30.11.2025
Bunda je krásně teplá, barva víc tmavší, bez na obrázku, ale to je mnohem lepší. Jsem vysoká 170cm, délka nad kolena, velikost S krásně sedí. Kapuce nepadá do očí. Takže vše vynikající
DJ
Demetrová Jitka
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
28.11.2025
Jsem vážně moc mile překvapena. Luxusní materiál,teploučká a vyzuelně perfektní.Budu už váš zákazník na vždy.🙂😍
MJ
Martina Jendřejčíková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
28.11.2025
Jsem velmi spokojená s rychlostí dodání
Určitě doporučuji
